TUTKU VE DENEYİM

Kurumsal Ürünlerimiz

01
Opak ERP
Opak ERP, finanstan, üretime, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center'dan online satışa tüm operasyonları kapsayan entegre bir üründür.
Daha Fazlasını Gör
02
Sanal Pazar
Opak ERP tüm sanal pazarlara entegre olabilmektedir. B2C altyapısında olduğu gibi stoklar direk sanal pazarlarda yayına çıkarılır. Yine siparişler otomatik olarak ERP tarafına getirilir.
Daha Fazlasını Gör
03
Mağaza Otomasyonu
Bir yada daha çok mağazası olup özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmaların bütün işlerinin dağıtık bir yapıda takip edilebilmesini sağlamaktadır.
Daha Fazlasını Gör
04
Saha ve Depo Otomasyonu
Bu uygulama da mağaza uygulaması gibi bağımsız çalışabilen bir uygulamadır. Android cihazlar üzerinde çalışacak şekilde ayarlanmıştır. Tablet,telefon veya el terminalleri üzerinde sorunsuz olarak çalışabilmektedir.
Daha Fazlasını Gör
05
B2C (Business To Customer)
Opak ERP ile çalışan geniş alt yapılı bir e-ticaret sistemidir. Diğer yazılımlardan bizi ayrı kılan ise ERP ile tam entegreli yapısıdır. ERP'den bir stok kartı açtığınızda e-ticaret sitenizde de yayınlanacaktır.
Daha Fazlasını Gör
06
B2B (Business To Business)
Opak ERP ile çalışan bir web portalıdır. Firmaların bayilerinin ve satış elemanlarının kullandığı bir portaldır. Firmaların müşterileri sisteme giriş yaparak siparişlerini verebilmektedir.
Daha Fazlasını Gör

Bilgi Alın

Lütfen Bilgilerinizin Doğru ve Eksiksiz Olduğunu Kontrol Edin *