Opak ERP

Opak ERP, finanstan, üretime, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center'dan online satışa tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, çalışandan müşteriye, tedarikçiden bayiye ekonomik döngü içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür.

Opak ERP CRM Yönetimi

Şirketlerin müşterilerini daha iyi tanımalarını, karlı olan müşterileri ayırt edebilmelerini, alternatif satış kanalları ve servislerini geliştirebilmelerini sağlayan Opak CRM, fırsatların daha etkin biçimde yönetilebilmesine olanak tanıyor. Opak CRM, müşteri verilerinin kayıt altına alınmasının ötesinde, geçmişe yönelik sorgulamalarla müşteri davranışlarına yönelik zengin raporlar elde edilmesini sağlıyor. Üstelik İnternet tabanlı olması sayesinde uzaktan erişim ve 7/24 çalışabilme esnekliği de getiriyor.

Opak ERP Teklif Yönetimi

Her sektöre ve firmaya özgü olarak uyarlanabilen teklif yönetim yazılımı ile zamandan tasarruf ederek tekliflerinizi çok hızlı hazırlayabilir, tekliflerinizin durumlarını takip edebilir, onaylanmış teklifleri ve reddedilmiş teklifleri nedenleriyle birlikte takip edebilirsiniz. Teklif gönderiminden sonra gelecek talepleride (ürün, vade, indirim, fiyat değişikliği, vs) farklı teklif sürümü şeklinde kaydederek teklifin geçmişini de takip edebilirsiniz.

Opak ERP Proje Yönetimi

Opak Proje Yönetimi sayesinde, proje analiz raporlama ve görüntüleyebilir, tüm sipariş, talep, satınalma, üretim, stok, fatura, banka, kasa, çek / senet bordrosu ve cari hareket fişlerinde proje detaylı giriş yapabilir, projelerinizle ilgili tüm gerekli word, excel, resim ve proje çizim dosyalarınızı saklayabilirsiniz.

Opak ERP Mağaza Satış Yönetimi

Opak Mağaza satış yönetimi ile barkod sistemiyle satış yapabilir, fiyatlarınızı özel parametlere göre değiştirebilir veya kapatabilir, mağaza yönetimi programı ile mağazalar arası depo transfer fişi ve transfer kabul fişi kullanımı yapabilir, ödeme tipine göre ister nakit, ister visa istersenizde cariye bağlı açık hesaplardan ödeme alabilirsiniz.

0 +
Kişilik Kadro

İşimiz gücümüz yazılım aklımız fikrimiz teknoloji.

500 +
Mutlu Müşteri

İşi doğru yerden tutan doğru yerden yorumlayan projeler.

OPAK İLE BİR ADIM ÖNDE OLUN!

Opak Enterprise çözümü, bir işletmedeki tüm departman, operasyon süreçleri ve iş akışlarını yönetmek için ihtiyaç duyulan bileşenlerin tümünü kapsar.

Malzeme Yönetimi

Bir işletmenin malzeme ihtiyaç planlaması satın alma, stok yönetimi, lojistik fatura yönetimi süreçlerini kapsar.

Satış ve Sevkiyat

sınırsız sayıda ve hiyerarşide satış bölgesi planlayabilirsiniz. Satış bölgelerini şube, çalışan, kanal üyesi ve kanal üye çalışanı ile ilişkilendirebilirsiniz.

Satın Alma Yönetimi

Talep, teklif, sipariş, irsaliye, fatura satınalmanın temel aşamalarıdır. ERP kurallarına göre tüm aşamaların kullanılması önerilebilir.

Finans Yönetimi

Kritik finansal fonksiyonları ile doğru bilgiye anında ulaşılmasını sağlayarak stratejik kararlar için güvenilir bir altyapı oluşturulur ve finansal performans arttırılır.

Muhasebe Yönetimi

Ticari işlemler ile muhasebe kayıtları arasında çift yönlü denetim gerçekleştirerek kullanıcı hatalarını ortadan kaldırır ve sistem tutarlılığını güvence altına alır.

E-İşlemler

İş süreçlerinin elektronik ortama taşınmasını destekler ve işletmelerin e-Fatura (elektronik fatura) ve e-Defter (elektronik defter)’e geçiş yapmasını sağlar.

Üretim Planlama

Üretim planlama, kapasite, malzeme gereksinim planlama, üretim akış kontrol, maliyet muhasebesi ve kalite kontrol gibi fonksiyonlarla kaynaklar etkin yönetilebilir.

Personel Takibi

Personel takip modülü işletmenin çalışma prensipleri için ideal koşulları sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Yönetimsel Raporlar

Bir şirketin, işletilmesi için bir araya getirilen bütün kaynakların verimli bir şekilde yönetilmesini ve raporlanmasını sağlar.

Bilgi Alın

Lütfen Bilgilerinizin Doğru ve Eksiksiz Olduğunu Kontrol Edin *